Menšl - Camacho Del Pino (46. Dvořák L.), Šulc, Jelínek, Píša J. (46. Jarkovský) - Starý, Haken, Samek (63. Kalaš), Kulhánek P. - Podlipný, Hejzlar (35. Steklý) Klásek - Hejnyš, Šnábl, Seidlman, Pataki - Sivak, Kollert D., Valtera (79. Klimeš), Kollert J. - Klapkovský, Hauschke

0 0
0 0

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (domácí):
Hosté oslabení o několik hráčů již v 11. minutě prohrávali 4:0. Pod taktovkou dobře hrajícího Petra Samka jsme v poločase vedli 6:0. Po prostřídání jsme zápas v poklidu dovedli do historicky nejvyššího vítězství Vysoké v I.A třídě.

VD, Jan Ticháček (hosté):
Vstup do zápasu nám hrubě nevyšel, ve 12.minutě jsme prohrávali 4:0 a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, neboť nás přehráli ve všem. Neúčast několika hráčů základu byla až příliš citelná.