Kobos - Řehák, Havlíček (79. Čáp), Kulhánek, Punar - Kejzlar, Jan Marel, Hanzlík, Belák - Winter (87. Kánský), Mach Žižka - Vávra, Kočí, Melaga, Kulhánek - Palm, Krušina (46. Lacina D.) - Rubeš, Pour A., Lacina J. - Skalský )46. Nečesaný).

81. Kulhánek, 86. Winter 40. Melaga, 44. Kočí, 58. Vávra, 60. Lacina
- -

Bohumil Kafka, vedoucí mužstva (domácí):
V prvním poločase jsme se dokázali dostat do dvou gólového vedení a soupeři jsme toho příliš nedovolili. Hosté ve druhém poločase svou hru zlepšili a sahali po gólu. Momentem utkání byla chycená penalta brankářem Kobosem. Dnes jsme měli téměř stoprocentní produktivitu, která nám chyběla v jiným zápasech. Vítězství považujeme za zasloužené.

J. Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
První poločas byl náš výkon tragický nebo lépe řečeno až trapný. Neběhali jsme, nedokázali si přihrát a obsazování domácích ofenzivních hráčů vlastně neexistovalo. Druhý poločas byl podstatně lepší, ale neproměnili jsme ani penaltu, nastřelili tyč a další šance nedotáhli. Nemáme mužstvo, které má takovou sílu, aby obrátilo zápas ze stavu 0:2. Po poměrně slušných zápasech jsme si sedli zpátky na zadek.