Štěpánek,Doležal,Jurik Stránský,Kult 2x,Demuth

Hynek-Bečka,Dvořák Mil.,Brhel,Hrubeš-Jurik,Doležal,Dvořák Mich.,Kvíčala-Haider,Štěpánek Bernasinski, Stránský, Mihalík, Sameš, Pelcl, Kubišta, Kult, Štelzer, Demuth, Němeček, Kašpar

90.Dvořák Miloš 83.Demuth,88.Kabeláč

Moravec, trenér (domácí):
Do utkání jsme měli výborný vstup, kdy v 6. minutě jsme vedli po gólech Štěpánka a Doležala 2-0. Potom zřejmě z uspokojení hostě nejprve po chybě obrany snížili a z následného vymyšleného pokutového kopu v 19. minutě srovnali. Do konce poločasu jsme si poté dokázali připravit několik solidních šancí, ze kterých jsme však nedokázali vstřelit gól. Na druhé straně hosté z ojedinělého protiútoku, stihli před poločasem skóre otočit ve svůj prospěch. Do druhého poločasu jsme si řekli, že již nesmíme inkasovat a pokusit se zápas minimálně zremizovat. To se nám podařilo krásnou akcí v 79. minutě zakončenou Juríkem. Do konce zápasu zbývalo 10 min., kdy po střetu hostujícího hráče s našim brankářem došlo k jeho zranění a my jsme byli nuceni střídat brankáře. Toho využili hostě, kdy 2 minuty před koncem zápasu proměnili trestný kop střelou z 35 m. Na eventuální srovnání nám už nezbyl čas. Sami však můžeme litovat lehce nabytého dvoubrankového vedení z úvodu zápasu.

Brožek, trenér (hosté):
Zaspali jsme žačátek utkání a domácí se rychle ujali vedení 2:0.Ve třinácté minutě se nám podařilo snížit 2:1 a poté do poločasu otočit na 2:3.Druhý poločas byli domácí trochu lepší,podařilo se jim vyrovnat,ale my jsme dali v devadesáté minutě z krásného tresného kopu gol na konečných 3:4.