7., 13., 44. Kult

Bernasinskí - Mihalík, Kos, Sameš, Pelcl, Kubišta (69. Kabeláč) - Kult, Koblížek, Štelzer, - Němeček (83. Stehlík Michal), Krudenc Zítko - Horák, Vacek, Kracík, Valeš, Polák - Jakoubek (77. Kosina), Nossek, Rodr - Brzák, Maličký

35. Kult, 43. Němeček, 55. Krudenc 13. Rodr, 27. Polák, 39. Kracík L.

Sekretář P.Janovec (domácí):
Domácím patřil úvod zápasu kdy se dvakrát prosadili rychlými brejky po křídlech a přesnými centry před branku na naběhnutého Kulta. V průběhu prvního poločasu se hosté dostali do hry, ale nedokázali si poradit s domácí obranou. V závěru poločasu ještě přesným přímým kopem navýšil skóre opět Kult a završil tak čistý hatrick. Druhý poločas patřil spíše hostům, domácí tým pozorně bránil a čekal na chyby v hostující obraně. Hosté však vytěžili pouze pokutový kop v 78´, který ovšem zahodili - trefili břevno. Domácí gólman hosty ve druhém poločase vychytal a uchránil čisté konto.