Zítko-Lorenz,Vacek,Vinš,Schwaninger O. Šmucer,Blažek,Jelínek,Polák Jakoubek,Valeš stříd. Ouhrabka,Brádler,A.Schwaninger

Polák, Brádler
78.Schwaninger Ondřej

Komentář (domácí):

Kudrnovský Mir. -vedoucí mužstva (hosté):
S tradičním soupeřem jsme rozehráli vyrovnané utkání, kde se střídaly šance na obou stranách. Domácí se již tradičně ujali vedení v 8 min.po chybě obrany1:0, tudíž jsme museli opět dotahovat, což se podařilo v 17 minutě po pěkné akci Jakoubkovi.Dále začal opět tlačit soupeř, a po faulu na hranici vel.vápna se proti nám kopala penalta. Pokutový kop brankař Zítko zneškodnil a do konce poločasu se už nic nestalo. Začátek druhého poločasu nám vyšel parádně, kdy jsme vstřelili dvě branky mezi 46.-48. min. Střelci byli oba útočníci Jakoubek a Valeš.Poté se dále hrál pohledný fotbal, a v 61. min. zvyšoval na konečných 4:1 střelec dne Radim Jakoubek. Stínem zápasu bylo vážné zranění Pavla Šmucera.Konec zápasu byl dosti nervozní, na obou stranách se faulovalo, a výsledkem bylo vyloučení Ondry Schwaningera. K vyloučení domácího hráče nedošlo, byl po žluté vykázám k vystřídání. To od hlavního rozhodčího považuji za rozumné. Načež tento hráč/tuším 9./častoval sudího před zraky lavičky a pomezního výrazy takového kalibru /kret.,čur..atd./, což asi nikdo neslišel, že pane pomezní!!!!! Děkuji za opět krásnou výchovnou lekci u fotbalu.