KS dorostu KHK - sk. finále 1 - 2012/2013

Probluz
Dohalice/Hořice
12:0
( : )
25. min. – 1:0 Gabriel 30. min. – 2:0 Skořepa 44. min. – 3:0 Pečenka (z přímého kopu) 54. min. – 4:0 Skořepa 67. min. – 5:0 Pečenka (hlavička) 67. min. – 6:0 J. Hrdlička 69. min. - 7:0 M. Hrdlička 72. min. – 8:0 Neumann 76. min. – 9:0 Neumann 85

Sestava: Bakeš, Kolovratník, Pečenka, Černohous, Podsadlo, Hrdlička M., Štípek, Neumann, Provazník, Skořepa, Gabriel Střídal: Dobeš, Hrdlička J.

73. Pečenka

Neumann - trenér (domácí):
Začátek prvního poločasu byl ospalý, na čemž měl i svůj podíl těžký promočený terén. Přesto se domácí ujali vedení a vedli o poločase 3:0. Do druhé půle domácí nastoupili s odhodláním nehrát na udržení výsledku, ale tlačit se do soupeřovy brány a vstřelit ještě nějaký gól. Soupeř z Dohalic na jejich hru nenašel protizbraň a domácí si s chutí zastříleli a postupně navyšovali své skóre až na konečných 12:0. Soupeř ve druhém poločase ani jednou nevystřelil na domácí bránu a zaslouženě vysoko prohrál.