Gilar, Bárta, Růžička, Novotný Zeman, Ličman, Kučera, Horáček, Veselý, Roubal, Kejř střídali: Chrudimský, Turek, Tuže, Janoušek Němec, Suchochleb, Tichý, Černý, Dašek M., Malý, Motyčka, Staněk, Šusta,Hospodka, Hodr střídali: Hubený, Dašek F.,Maňák, Houdek.

FCOlympia (domácí):
Mimo 20 min. II.pol. jsme zápas zvládli bez větších problémů.

Strnad Josef vedoucí mužstva (hosté):
Na hřišti vedoucího mužstva tabulky jsme bohužel prospali první poločas ve kterém šli domácí až do vedení 4:1. Náš jediný úspěch v tomto poločase zaznamenal Ríša Hospodka. Ve druhém to již bylo o něčem jiném. I když domácí lépe kombinovali a tlačili se dopředu, tak jsme první góly dali my. Matěj Dašek po obejití všecho a přelobování brankaře snižuje na 2:4 a Ríša Hospodka po rychlem protiútoku, kdy se nadal odstavit od míče snižuje na 3:4. Domácí se ale rychle vzpamatovali a kombinační hrou postupně navyšují skóre až na 7:3. Bohužel našim dorostencům evidentně docházeli fyzické síly a nestačili s kombinujícím soupeřem běhat. Bojovný výkon našeho mužstva s nevyužitou možností vzratu v utkání. Výhra domácích byla zasloužená.