Horák J. Hartman 2x,Kučera M 2x

Růžek - Špaček, Souček, Müller, Klíž(80. Křivský) - Ulrych, Emlar, Horák J., Všetečka - Valčík, Seifert Frajer - Staněk, Drobný, Bránský (60. Hospodka ), Tichý - Šusta, Škop, Svoboda, Kycelt - Hartman Kučera

Šusta, Frajer, Kučera

Komentář (domácí):
Lídrovi přeboru jsme byli 70.minut víc než rovnoceným soupeřem, ale pak nám soupeř ukázal, jak naložit se šancemi a přišla další porážka. Snad se nám povede vylepšit naši jarní bilanci ve středečním pohárovém a zároveň soutěžním zápase s Červeným Kostelcem.

Míra Kučera - kapitán týmu (hosté):
První poločas nebyl pro diváka zrovna moc atraktivní,po přestávce jsme měli více ze hry,proměnili šance a zaslouženě si odvezli tři body.Branka na 0:1 = Svoboda presing zisk míče - nahrávka na Kučeru ten obešel 2 ač faulován nahrál z brankové čáry na malé vápno kde prokázal důraz Hartman