( 3 : 0 )
Pechar 2x, Adlaf, Mrázek, Šolc Seifert

Kocián - Srpek Jiří (60. Srpek Jaroslav), Šolc, Chmelař, Bednář - Meliš, Feko, Pechar, Adlaf - Mrázek (50. Melichar), Mádlo Krám - Špaček(41. Křivský), Horák J., Müller, Klíž - Ulrych, Emlar, Horák A., Všetečka - Valčík(65. Hlavnička), Seifert

Jiří Pechar, vedoucí (domácí):
Za chladného počasí začalo utkání tlakem domácích, ale v první šanci vystřelil Mrázek vedle hostující branky. V 6.m již branka padla, když Pechar vystihl rozehrávku hostující obrany, prošel přes dva obránce do pokutového území a střelou po zemi na bližší tyč skóruje - 1:0. O tři minuty později po pěkné kombinaci postupuje opět sám Mrázek, ale trefuje hostujícího gólmana a míč končí vedle branky. Od patnáctvé minuty má naše hra velmi nízkou úroveň, nedaří se kombinovat, většinou pouze nakopáváme dlouhé míče. Útočníci řeší situace pouze individuálně a většinou přijdou o míč. Hostující tým vyrovnal hru a měl i jednu dobrou šanci, kterou se štěstím vyřešil Kocián. Teprve od 35.minuty se opět dostáváme k lepší hře. Ve 37.m Mrázek vysunul na levé straně Adlafa, který po úniku prudkou střelou na bližší tyč prostřeluje brankáře hostí - 2:0. Ve 39.m konečně zakombinovali i naši útočnící a po narážečce a průniku Mádla po levé straně přichází krásná přihrávka na volného Mrázka a ten míš uklízí na zadní tyč - 3:0. Poločasový stav tak sice odpovídá více šancím domácích, ale za předvedou hru je třígólové vedení nezasloužené. Druhý poločas přinesl tlak domácích a ve 48.m po TK ze 40 metrů přichází i branka, když na dobře kopnutý míč Šolcem z levé strany nabíhají Mrázek s Pecharem, nikdo však míč netrefuje a ten končí na zadní tyči - 4:0. V 52.m přichází opět TK téměř z poloviny hřiště, který zahrává Chmelař. Na prudký nákop reaguje Pechar, hostujícímu brankáři vypadává míč z rukou a Pechar po kličce střílí do prázdné branky - 5:0. Dalo by se říci, že od tohoto momentu se utkání již pouze dohrává. Hosté se snaží o čestný úspěch, domácí hrají chvíli se zájmem, chvíli příliš lehkovážně. Někteří hráči dohrávají se zraněními a tak příliš šancí již není. Hosté snížili v 89.m, kdy potrestali chybu našeho stopera. Při průniku mezi tři hráče přišel o míč a hosté po samostatném nájezdu na gólmana skórují - 5:1. Utkání končí sice zaslouženým vítězstvím našeho týmu, ale předvedená hra měla příliš mnoho hluchých míst, kdy se spíše jednalo o kopanou a ne o fotbal. Další jarní zápasy snad přinesou i zlepšenou hru našeho týmu.