Dvořák Jar., Romančák (49. Sapár Michal), Mihalík (62. Dvořák st.), Demuth, Štelzer, Stránský, Kult, Koblížek, Horák, Němeček, Kos Strasser, Bečka, Mihálka, Justel (87. Kaňka), Brhel, Štěpánek (90. Čurda), Dvořák, Doležal, Hrubeš, Machalík, Jurík

20. Mihalík, 63. Štelzer, 72. Koblížek, 79. Horák, 80. Němeček, 86. Sapár Mich. 30. Jurík
93. Koblížek, 93. Kult

Kopecký J.: (domácí):
Po brzké brance hostí měl dvě velké šance domácí Kult (10. a 12.min). V 17.min to mohlo být 0-2 po závaru před domácí brankou - opět čaroval nestárnoucí brankář Jarda Dvořák. Ten kryl i těžkou střelu z dálky v závěru poločasu. Hosté byli v první půli o něco lepší a vedli zaslouženě. Ve druhé půli to byli naopak domácí, kteří se tlačili před branku hostí ve snaze o vyrovnání. V 54.min nastřelil břevno Koblížek a v 69. šla střela Kulta těsně mimo. Hosté se prezentovali také 1 střelou do tyče. V hektickém závěru i s 9. hráči domácí včetně brankáře Dvořáka zatlačili soupeře před jeho šestnáctku, ale na vyrovnání už to nestačilo.