Dobřichovský - Kiss (80. Čuboň), D. Novák, Jos. Kubelka, M. Pátý - Jar. Kubelka, T. Kubelka, D. Kubelka, T. Otradovský (88. Forman) - Hrubý (63. Jar. Jákl), Hendrych (90. Ruprich). Richter - Zavadil, Jeník, Bláha, Bíl - Berger, Pavlíček, J. Vrabec (78. Pakosta), Krejčí (88. Pospíšil) - Kuchta, Topič.

2 3
0 2 (84. Bíl, 90. Kuchta)

Komentář (domácí):
Domácí vydřeli tři body proti velice kvalitnímu soupeři. Hosté hráli výborně převážně v úvodu utkání a po chybně rozehraném rohovém kopu soupeře se dostali z brejku lacino k vedoucímu gólu. Podobnou brankou domácí ještě do přestávky vyrovnali, když krátce před tím Josef Kubelka orazítkoval jen břevno. Ve druhém poločase fotbal gradoval. Vítězný gól vsítil po chybě brankáře z trestného kopu Josef Kubelka, pak ale hosté hodně zatápěli. Kuchta trefil dokonce tyč! V dalších šancích Třemešnou podržel skvělý gólman Dobřichovský! V závěru hosté dvakrát nezvládli své nervy a sudím byli vyloučeni. V nervózním závěru se domácí strachovali o výsledek, ale vítězství 2:1 k radosti tradičně výborných fanoušků udrželi.