25. Vích David, 48. Kyral Roman 53. vlastní (Pokorný), 58. Starý David

Rolejček - Horák, Pokorný, Hruška - Bíl, Kyral, Kolínek (73. Lochman), Lukášek - Vích Michal, Bendig (81. Želízko), Vích David Menšl - Canacho Del Pino, Píša, Kulhánek, Haken, Macháček, Jarkovský (81. Dohnálek), Dvořák, Kafka, Kalaš, Starý

Horák, Bendig Camacho Del Pino, Kalaš

Jindřich Václavek, ved.Tř.: (domácí):
Hrál se fotbal za stálého deště. Ve 23.min hosté promarnili dobrou šanci a my z protiútoku dali branku Davidem Víchem na 1:0. Na začátku druhé půle zvýšil z 23 metrů krásnou střelou Roman Kyral. Po té hosté zvýšili obrátky a během pěti minut se jim podařilo srovnat na 2:2. Celkově lze říci, že remíza je spravedlivá a hosté si bod za předvedený výkon zasloužili.

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (hosté):
Specifický zápas dvou hrajících trenérů Romana Kyrala a Rosti Macháčka se lépe vyvíjel pro domácí. Mírný tlak hostí ve druhém poločase korunoval nádhernou střelou právě Roman Kyral. Od té chvíle ale už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a to Vysoká. Během krátké chvíle jsme dokázali vyrovnat, ale třetí branku už jsme dát nestihli. Domácí závěrečný hvizd přijali s úlevou.