15.Koblížek Jan, 54. a 61. Bednář, 63. Krejcar Jan

Menšl - Kulhánek P. (70. Vicany), Šulc, Píša J., Kafka - Kalaš, Haken, Camacho Del Pino, Dvořák L. - Starý (46. Bitnar), Dohnálek (55. Macháček) Tomek - Krejcar Jakub, Koblížek Jan, Mikan, Vlnas - Koblížek Jakub (35. Krejcar Jan), Vlasák, Židík, Krejcar T. - Bednář (64. Vach), Kmoníček (70. Pajgrt)

38. Krejcar T., 75. Vlasák, 79. Vlnas

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (domácí):
Roudnický brankář Tomek mohl do 88.minuty sedět v Knihomolu na kafi, protože jsme vystřelili na soupeřovu bránu až v závěru zápasu. Tentokráte zahrála špatně i naše obrana a tak místo výsledku 0:1, nebo 1:1, jsme dostali nakládačku. Ve středeční dohrávce budeme muset k zápasu přistoupit diametrálně jinak, abychom v Chlumci uhráli přijatelný výsledek.

Pavel Švadlenka, vedoucí mužstva (hosté):
Dnešní výsledek nám udělal velkou radost. Hra v první půli byla vyrovnaná a přinesla šance na obou stranách. Jedinou ale dokázal využít z trestného kopu Honza Koblížek. Druhý poločas domácí trochu více pootevřeli obranu a během deseti minut naši hráči pěknými rychlými akce zápas rozhodli. Střelecky se prosadil dvakrát Bednář a po něm ještě Honza Krejcar. Domácí se z toho již do konce zápasu nedokázali oklepat a když 10 minut před koncem Tomek zneškodnil dvě povedené střely Macháčka bylo jasné, že tři body pojedou poprávu s námi do Roudnice. Věříme, že v následujících utkáních se udržíme na vítězné notě a zabojujeme o co nejlepší umístění v soutěži.