47. Votoček, 52. Kraus pen., 68. Šlechta 81. Šrámek L., 84. vlastní, 90. Bolehovský

Šulc - Horák J. (63. Hanuš),Kraus, Mejsnar (53. Renner), Panýr - Vejnar, Fink, Hawel (79. Kroczek), Kolář - Šlechta (69. Žďárský), Votoček Lohnický - Mlynář (69. Rek), Bolehovský, Řehák, Schlze - Šrámek L., Klapal, Plocek, Bulavcsjak - Cvejn, Tichý

21. Šlechta, 62. Vejnar 51. Plocek, 62. Bulavcsjak, 77. Řehák

Roman Fictum, vedoucí mužstva (domácí):
Ze začátku zápasu byli hosté fotbalovější, ale postupně se hra vyrovnala. Začátek druhé půle nám vyšel na výbornou a dostali jsme se až do tříbrankového vedení. Bohužel závěr nám nevyšel a hostům se podařilo vyrovnat.

Stanislav Mára jednatel (hosté):
Utkání plné vratů aneb jak se vyplatí hrát do konce. Tak by se asi mohlo charakterizovat toto utkání. První poločas nám vyšel výborně Kostelečtí dobře kombinovali a vytvářeli si řadu příležitostí, bohužel bez vstřelené branky. Začátek druhé půle nám však hrubě nevyšel a rychle jsme prohrávali 0 : 3. Diváci na naše hráče pokřikovali " vy neporazíte ani mančaft z okresního přeboru" a to naše hráče pravděpodobně nabudilo natolik, že v závěru doslava smazali domácí tým a zaslouženě vyrovnali skóre. Škoda, že hl. rozhodčí nastavoval pouze minutu, protože Kostelečtí v závěru opanovali hru a nechybělo mnoho a mohlo dojít k úplnému zvratu. S bodem jsme nakonec z Kunčic odjížděli spokojeni !