( : )

Puš – Gaubmann, Řeháček, Ulvr, Drusan- Vích, Škopán, Haken T., Bucek (63. Kocourek) – Miler (61. Jezbera), Vacek (86. Veg) Tošovský - Friedl, Sýkora, Homoláč, Kučera (75. Kocián) - Ujec (70. Pospíšil), Černý, Jedlička, Jukl - Klouda (60. Novotný), Jelínek.

30. Haken T. 37. Ujec, 46. Klouda

J. Matějka, R. Mikolášek - trenéři (domácí):
Před utkáním jsme měli obavy, jestli úspěšně zvládneme přechod z umělé trávy na hřiště s přírodní trávou, které má daleko větší rozměry. I když jsme nevyhráli a ztratili dva domácí body, jsme s remízou spokojeni. Zde je třeba vidět i kvalitu soupeře. Šance na rozhodnutí zápasu měla obě mužstva. Jediným sporným okamžikem byla situace z prvního poločasu, kdy náš hráč běžel sám na branku a byl zezadu faulován, zde měla být podle nás udělena karta červená a ne žlutá. Jinak rozhodčí zvládli zápas na výbornou.

Miloš Koblížek, trenér SK Libčany (hosté):
Úvod střetnutí a vlastně celý první poločas, jsme udávali tempo a styl hry. Domácí byli v hluboké defenzívě. Vlastním nedůrazem a zbrklostí jsme toho poměrně dost spálili. Poločas 0:0. Ve druhém dějství se jičínští zlepšili v přechodové fázi a měli několik nadějných kontrů, ale rovněž bez gólového zakončení. My pokračovali v zahazování i těch nejvyloženějších šancí a tak utkání skončilo bez branek. Dnes to určítě bylo z naší strany na tři body, bohužel nebylo nám přáno "z hůry."