Čabela - Wagenknecht, Kazda, Velich, Hartl - Šrám, Lánský. Loner, Blažek(84. Šorm) - Rychecký. Jezbera P.(46. Černý K.( Šťastný – Kejzlar, Křižovič, Kozák, Tobiaš – Groer (88. Přívratský), Marks, Kovář, Holubec (90. Z. Doubic) – Kamitz, Čech (46. Ficner)

24. Jezbera P., 75. Wagenknecht 31. Kovář
0 0

Lukáš Čížek, trenér (domácí):
První poločas jsme působili ustrašeně a po prvním inkasovaném gólu jsme úplně přestali hrát a mohli jsme být rádi,že jsme inkasovali pouze jednou.Nutno podotknout,že soupeř hřál skvělý fotbal,v rychlosti a pohybu.Zcela jistě to byl nejlepší tým,s kterým jsme se zatím potkali.Druhý poločas byl z naší strany úplně o něčem jiném.Začli jsme být aktivní,chtěli jsme s výsledkem něco udělat.Vypracovali jsme si dvě gólové šance a měli několik dalších střel a nadějných situací.Soupeř také hrozil směrem dopředu a měl několik nadějných situací.Pro oko diváka se hrál ve druhé půli kvalitní zápas.Škoda,že se nám nepodařilo snížit,zápas by určitě dostal další náboj.Vítězství hostů považuji za zasloužené.Za druhý poločas musím hráče pochválit.Čekají nás další zápasy s týmy ze špičky a dál chceme pokračovat ve zlepšených výkonech

Trenér MFK Trutnov Miloš Dvořák (hosté):
Oboustranně kvalitní a bojovné utkání, ve kterém jsme získali důležité tři body. V první půli jsme měli navrch a mohli ještě nějakou tu branku přidat. Domácí vsadili na bojovnost a standartní situace, při kterých nás podržel brankář Honza Šťastný. Musím pochválit hráče obou týmů, domácí hlavně za to, že i za stavu 0:2 nerezignovali a hráli až do úplného konce.