3. Krejčí, 90. Hruška 71. Kolář, 74. Jakoubek, 85. Panýr

Rolejček - Andr, Pokorný P., Kyral, Krejčí, Horák M.- Hruška, Lochman, Pleger (79.Žaloudek), Pokorný D.(85. Voslář)- Bíl 68. Vích M.) Šulc Michal- Hawel, Kraus P., Fink, Panýr - Vejnar (60.Pokorný), Horák (46.Mejsnar), Šulc Miloš, Kolář - Jakoubek, Šlechta (58. Votoček)

12. Lochman 67. Šulc Miloš, 90. Votoček

Jindřich Václavek, ved.Tř.: (domácí):
V první půli jsme se rychle ujali vedení po pěkné akci Pleger-Krejčí. Hosté byli po celý zápas lepší v držení míče, což se nám dařilo do 70 minuty eliminovat. Mezi 70. až 85. min jsme třikrát inkasovali po našich individuálních chybách a o osudu utkání tak bylo rozhodnuto. V poslední minutě jsme už pouze korigovali na konečných 2:3.

Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté):
Ve 3. minutě jsme vyrobili hrubku v rozehrávce a domácí se ujali po velmi pěkné akci vedení. Od inkasovaného gólu jsme měli zápas pod kontrolou, měli jsme více ze hry, ale bohužel jen po vápno. Ve snaze dostat soupeře pod ještě větší tlak jsme měli v 60. minutě 3x vystřídáno, což přineslo ovoce v 71. minutě, kdy vyrovnal Kolář na 1:1. V 74. minutě jsme již vedli, když do prázdné branky dorážel Jakoubek. Celkový obrat dokončil v 85. minutě Panýr. Na konci zápasu jsme opět vyrobili v obraně velkou chybu a domácí snížili na konečných 2:3.