M. Malý – P. Effenberk, Doubek, J. Effenberk, Šotola – M. Dostál (90. O. Slánský), Mikušík, P. Krahulec, D. Eimann (55. Kováč, 80. V. Malý) – Jirásek, L. Danč. Krunčík – Vl. Jelen, Kubec, Žid, J. Chválek – Prát (75. Gois), R. Chválek, J. Jelen (73. Kollár), Kárník – Hašek, Z. Schod.

2 6
80. J. Chválek

Bohuslav Jakoubek (trenér TJ Dobruška): (domácí):
„Začali jsme dobře a první půli jsme odehráli téměř bezchybně. Bohužel spoustu vyložených šancí jsme zahodili. Kdyby to do přestávky bylo 5:0, nikdo by se nemohl divit. Ve druhé půli jsme už hráli spíše nakopávané dlouhé míče a snažili se těsné vedení uhájit, což se nám podařilo. Myslím si, že derby se muselo divákům líbit.“

Milan Mikušík (trenér SK Přepychy): (hosté):
„V prvním poločase jsme prohrávali hodně soubojů ve středu hřiště. Soupeř nás přehrával pohybem. Když jsme se na delší čas dostali k šestnáctce domácích, tak po ztrátách míčů nám domácí hrozili z brejkových situací. Několikrát nás mohl potrestat rychlík Dostál. Gól, který o utkání rozhodl jsme domácím vypracovali sami, když jsme míč zpětnými přihrávkami vraceli dozadu a vytvořili penaltu. Ve druhé půli jsme získali územní převahu. Těžili jsme ze standardních situací, ale bohužel nám chyběl důraz a kvalita při zakončení. Největší šanci zahodil v závěrečné pětiminutovce Hašek, který váhal se zakončením a o míč v šestnáctce přišel. Domácí byli po celý zápas nebezpeční z brejkových situací a vítězství si vzhledem k počtu vytvořených šancí zasloužili.“