11" Kučera M,47" Janda,89" Myška 84" Havlíček

Kukal - Drahorád, Volný, Dušek, Appl - Janda - Suchánek (47"Hartman), Myška, Branský, Staněk (82" Šafránek, - Kučera, Hrubeš -Klimt, Marek, Dvořák, Hejcman (58"Dušček) -Sedláček, Vávra, Trutnovský, Říha -Dítě, Šafařík (46" Havlíček)

74" Kučera 17" Dítě

Koza Jaroslav vedoucí týmu (domácí):
V dnešním zápase šlo o to kdo zaujme třetí místo v tabulce.Od začátku zápasu jsme nechtěli udělat chybu a dát první branku. To se nám povedlo ve 12.když se trefil Kučera. Poté byli hosté do poločasu lepším týmem. Ve druhém jsme dali v 47.na 2:0 Jandou hlavou z rohu.Od této chvíle se hrálo nahoru a dolů.My jsme měli tři čisté gólovky,ale nic z toho.V 84.hosté snížili na 2:1.Nás uklidnil až v 89.Jirka Myška na 3:1.U nás nejlepší Dušek a Staněk.

Libor Tobišek, trenér (hosté):
Prvomájové mistrovské utkání s Chlumcem bylo pro nás ve znamení jednotnačné 70minutové převahy , bohužel nás dále trápí střelecká nomohoucnost a tak hosté ze dvou brejků a jedné standartní situace vyhráli 3:1. Jako trenér jsem se hrou mužstva spokojený , jen to zakončení je naší noční můrou.