Špás - Franc, Svatoň, Luňák, Valc, Horký, Jareš, Etflaiš(46.Dušánek), Tobiášek, Ninger(46.Rezek), Brokeš Votoček - Zákravský, Šimočko, Drtina, Kárník, Rada, Vomočil(78.Čalovka),Chvalina, Kulda, Tůma, Starý

39,Franc, 70.Brokeš, 72.Dušánek, 85.Luňák 54.Kárník, 82.Šimočko, 91.Votoček
--- ---

Kloubec Jiří, vedoucí mužstva (domácí):
V prním poločase jsme promarnili mnoho šancí a darovali hostům vedení 4:0. V druhém poločase jsme pokračovali v neproměňování šancí, proto jsme zápas prohráli. Hosté se strachovali o výsledek.

Komentář (hosté):
Po poločase jsme vedli o čtyři branky. Je třeba říct, že pro domácí dost kruté. Ve druhé půli jsme domácí dostali zbytečně do hry, místo vstřelení uklidňující branky jsme se protrápili ke třem bodům. Vedení jsme se štěstím udrželi, díky velmi dobrému výkonu našeho gólmana. Řekl bych, že hektický závěr utkání zvládl rozhodčí Jansa.