21. Jiřička, 53. vlastní Pelc, 60. vlastní Baše, 75. Tauchman, 89. Ježek

Pelc Michael - Těžký Matěj (70. Mačo Adam), Baše Jan, Popelka Jiří, Skála Tomáš - Mádle Jaroslav, Ondráško Patrik, Kovačík Roman (75. Volhejn David), Gajdoš Michal (57. Mirga Roman) - Maňuch Zdeněk, Janata Jiří. Šulc Michal - Bartoš Vlastimil, Navrátil Jakub, Smetana Jan (78. Dědek Ladislav), Kodytek Antonín - Najman Michal, Tauchman Zdeněk, Landyš Jan (88. Kodytek Vít), Jiřička Jaroslav - Jiřička Tomáš (70. Bartoš Martin), Hampl Tomáš (63. Ježek David).

2 0

Radek Kotyk, sekretář oddílu (domácí):
Podle trenéra Honka utkání naplno odhalilo naše slabiny, hrajeme dokud se silami můžeme, což bývá 30. minuta. A k hodnocení soupeře, pro odehrání utkání jsme udělali vše, pokud v horských podmínkách do 9.dubna odehraješ 5 utkání, těžko bude trávník v dobré kondici. Totéž k prostředí, každý dělá co umí, vám podporu obce přeji a závidím, my to tady dřeme ve třech lidech. Jen věřím, že do Kalné jezdit budeme a až bude mít kalenský fotbal sestupnou tendenci, slibuji, že se komentáře oprostím...

Tomáš Navrátil st. (hosté):
Hrálo se na těžkém terénu v prostředí, které s tím fotbalovým v 21. století nemá nic společného. Před zápasem bychom brali jakoukoli výhru, teď můžeme být trošku zklamaní, že to nebylo o dvě, tři branky více. Bylo to jednoznačné utkání, Baník , byť v poli špatně nehrál, naši bránu vůbec neohrozil, naopak my jsme dali pět branek a v posledních 25 minutách měli další 3-4 loženky, ale nedali. Hráči zaslouží za kvalitní výkon pochvalu, stejně tak 25 našich diváků. Věřím, že sem již nepojedeme.