Hampl-Juza, Valnoha,Mutzer,Smetana-Hlavaty(84. Cristea Catalin, Pesta,Micka (66.Tu Hai Linh),Sitar,Balcar, Tarant (45.Macek) Appl J.-Appl D.,Volný J., Volný M. (81.Blumenthal)-Janda, Myška, Branský, Kminek (88.Svarc), Kucera, Kofranek, Tichy (29.Chara 69.Jerie

24.Valnoha,65. Mutzer, 83. Sitar 25 a 57 Kofranek,
57. Kofranek, Volny J. 85

Jiří Pešta (Vedoucí mužstva) (domácí):
Špatný začátek po patnácti minutách jsme prohrávali o dva góly. Ke konci prvního poločasu jsme byly lepším týmem a podařilo se nám v posledních minutách vyrovnat. Jenom škoda ze nehrajeme fotbal ale "nakopávanou". V utkání bylo mnoho surových zákroků a bohužel i dvě zranění.

Jaroslav Koza vedoucí týmu (hosté):
Na těžkém terénu nám vstup do zápasu nemohl vyjít lépe. Už ve 20 vteřině zápasu dal naší branku J. Volný,v 5.min.už to bylo 2 : 0 pro nás , když se trefil Kučera. Potom jsme přenechali iniciativu domácím , kteří do poločasu dali na 1 : 2.Ve druhém jsme zbytečnými zákroky dostali dvě ČK i když na podobné na straně domácích měl hlavní arbitr dvojí metr.I v devíti jsme odolávali tlaku domácích hráčů až do 93. min.kdy se jim podařilo vyrovnat,v penltách jsme opět prohráli 4: 3.