Loko Borohrádek
SK Albrechtice n. O.
1:5
( 0 : 3 )
59´Duda Jiří 3´+ 28´+ 56´Hořínek David,37´Velíšek Ondřej, 76´Duha Petr

Hlaváč Jakub,Sazima Tomáš (82´Lifka Michal),Matějus Pavel,Sazima Radek (88´Lifka Kamil),Staněk Michal,Barták Martin,Moravec Martin,Udržal Milan,Jehlička Jiří,Cvejn lukáš,Matějus Jan (49´Duda Jiří) Jozl Lukáš 46´Beran Dominik),Sychra Miroslav,Jaroš Jiří,Jedlička Tomáš,Forejtek Tomáš,Velíšek Luděk,Sršeň Ladislav,Duha Petr (77´Chvojan Josef),Janeček Petr,Hořínek David,Velíšek Ondřej (66´Řehák Tomáš)

42´+ 42´Udržal Milan, 48´Cvejn Lukáš,61´Moravec Martin 32´Jaroš Jiří, 47´Velíšek Ondřej, 82´Jedlička Tomáš
42´Udržal Milan

Sazima Radek (domácí):
Dnešní zápas se mi hodnotí velice těžce. Před zápasem jsme si řekli určité věci, které jsme nedodrželi. Inkasovali jsme hned v 2. min. po naší chybě. První poločas jsme v poli neodehrali špatně, místy si myslím, že jsme byli herně lepší. Fotbal se hraje na góly a ty stříleli hosté. Když k tomu přičtu nesmyslnou červenou, tak bylo po zápase. Dnešní zápas s přehledem řídila trojice rozhodčích. Hostům gratuluji k zisku 3 bodů zcela zaslouženě.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Zápas nám hodně usnadnil brzký gól a poté ČK domácího hráče.Za stavu 0:1 nám domácí asi dvacet minut hodně zatápěli, v těchto chvílích nás podržel golman Józl. Tím, že jsme do poločasu pak ještě přidali 2 góly, bylo v podstatě rozhodnuto. Domácí přesto 2.pol.i v 10 odehráli hodně otevřeně a příslibem jim jsou rozhodně dorostenci. Přidávám se k pochvale rozhodčích.