44., 55., 70. J.Míč, 50. M. Krejčík

Koščál - Chlum (88. Švec), Míč, Punner , Gaszi - Jeřábek J. (63. Prokeš), Kracík A. (85. Stejný), Jílek, Tryzna (67. Babič), Jeřábek D., Krejčík (79. Tušiak) Vachek – Beláň, Štemberka, Pecold (65. Jebavý), Etflaiš (57. Hloušek), Václavík, Kment (46. Kučeravý), Víšek, Horešovský, Zeman, Čáp (76. Markus)

38. Jeřábek J. 23. Víšek, 42. Čáp, 43. Vachek, 54. Václavík, 81. Zeman

Jan Jelínek (trenér) (domácí):
Na úvod se hrál opatrný fotbal s chybami v rozehrávce. Jako první se začali prosazovat hosté, ale v cestě jim stál výborně chytající Koščál. Ke konci poločasu, udeřil ze standardní situace Míč. Ve druhém poločase domácí zatlačili hosty na jejich polovinu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ty proměnili a v 70 minutě byl stav 4:0. Zbytek zápasu se odehrál pod taktovkou domácího mužstva, které tak získalo své první cenné vítězství.

Pavel Cerman-trenér (hosté):
V prvním poločase jsme neproměnili pět zcela jasných gólových šancí. Naopak jsme v závěru neohlídali standardní situaci a inkasovali. Druhý poločas byl zcela v režii domácích, kteří nám dali lekci z bojovnosti, nasazení a produktivity.