Galavečer KFS již tento pátek v nové Malšovické aréně v Hradci Králové!
Datum akce: 20.3.2024
Již tento pátek 22. března se v nové Malšovické aréně v Hradci Králové uskuteční 13. ročník slavnostního Galavečera Královéhradeckého krajského fotbalového svazu.
VÝSLEDKY ANKET:
JUNIOR CENA ZA DOBROU PRÁCI S MLÁDEŽÍ
kategorie přípravky – TJ Dvůr Králové nad Labem
kategorie žáci – FK Vysoká n/L.
kategorie dorost – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
FOTBALOVÁ OBEC ROKU 2023
Kopidlno
Hajnice
Dohalice
FOTBALOVÝ STAROSTA ROKU – CENA MILOŠE JÓNA
Tomáš Prouza (Červený Kostelec)
Bc. Petr Veselka (Libčany)
Zdeňka Seidelová (Přepychy)
TRENÉR ROKU 2023, KATEGORIE MUŽI
Tomáš Sedláček (FK Kopidlno)
Jan Chasák (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Richard Vlášek (FK Chlumec nad Cidlinou)
TRENÉR MLÁDEŽE ROKU 2023, KATEGORIE MLÁDEŽ, CENA JOSEFA SOUČKA
Jan Rozsévač (TJ Jiskra Hořice)
Michal Dvořák (FC Mladé Buky)
Dušan Petráček (FK Jaroměř)
Miroslav Slezák (FC České Meziříčí)
Pavla Ulrichová (TJ Sokol Třebeš)
Dušan Kalaš (Slavoj Teplice nad Metují)
ROZHODČÍ SOUTĚŽÍ KFS ROKU 2023
František Jehlička
Adam Trejbal
ROZHODČÍ SOUTĚŽÍ KFS ROKU 2023, DO 25 LET
Varol Ikizgül
ZVLÁŠTNÍ CENA KRÁLOVÉHRADECKÉHO KFS
Mgr. Et Mgr. Pavlína Springerová Ph.D. (primátorka města Hradec Králové)
Výběr dívek WU 14 Královéhradeckého KFS – 2. místo Kouba Cup
CENU FOTBALU V KRAJI z. s.
Jaroslav Mudruňka
PaedDr. Vojtěch Dlabáček Ph.D.
Zdeněk Votruba
Čeněk Hradil
Miroslav Zemánek
GÓL SEZONY 2022/2023:
Adam Horák (FK Jaroměř)
XI. SEZONY 2022/2023
Mikuláš Heřman (TJ Sokol Třebeš)
Michael Ptáček (SK Solnice)
Tomáš Kabeláč (FC Slavia Hradec Králové)
Filip Zawada (SK Solnice)
Vlastimil Karal (SK Dobruška)
Makhare Matsaberidze (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Radek Gorol (FK Jaroměř)
David Fidrich (SK Jičín)
Pavel Pilař (FK Chlumec nad Cidlinou B)
Roman Zajíček (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Milan Ujec (FK Vysoká n/L.)
Nejlepší hráč: Roman Zajíček (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
BOMBEŘI SEZONY 2022//2023
KP muži:
Adam Novotný (SK Týniště/FC Slavia HK), 28 gólů
1.A třída muži:
David Novák (SK Bystřian Kunčice), 34 góly
1.B třída muži – skupina A:
Tomáš Sedláček (FK Kopidlno), 29 gólů
1.B třída muži – skupina B:
Jan Plšek (FC České Meziříčí), 38 gólů
KP staršího dorostu U 19:
Jakub Lukášek (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou), 27 gólů
KS staršího dorostu U 19:
Jakub Taclík (FK Černilov), 18 gólů
KP mladšího dorostu U 17:
Jan Lelek (TJ Lánov), 41 gól
CENA JANA MODŘICKÉHO
Jiří Pelák
JUDr. Jindřich Urbánek
Jaroslav Kratochvíl
Bohumil Lemfeld in memoriam
Josef Balcar
MUDr. Jan Neumann
Vytvořeno: 20.3.2024
Jiří Lebedinský