Miech-Mutzer,Juza,Smetana,Valnoha-Mička(80. Horák Radek), Pešta,Hlavatý,TuHai Linh(Kalinka)-Balcar, Havlík Bursa Martin - Matěj. Novotný, Fejfar- Roman Jiří st., Roman Jiří ml., Chramouský(81. Marhan)- Berný (C), Březský, Valtera

Žluté karty 42.Pešta, 45.Havlík, 48. Mička 48, 60 Rejha
60. Rejha

Jiří Pešta (vedoucí mužstva) (domácí):
Po dobrém vstupu do utkání jsme neproměnili naše šance. Hosté při prvním ohrožení naší branky skórovali. Nepřestností přibývalo a hra se často přerušovala . V polovině 1.poločasu mohli hostující zvýšit náskok na 0:2, ale Miech P.K. zneškodnil. Po našem rychlém gólu v úvodu 2. půle jsme zpřesnili hru a zápas se začal mírně vyhrocovat. Po pár kartách a faulu zezadu a následné 2. ZK byl vyloučen hráč hostí. V závěru zápasu jsme hru oživili střídáním, jenž nám se štestím přineslo vítězný gól.

Zdeněk Špicar - vedoucí družstva (hosté):
S velice úzkým kádrem jsme se soupeřem sehráli vyrovnané utkání, jehož nejslabšími aktéry byli rozhodčí.