13. Luňák 2. Veselý, 7. Veselý, 18. Erber, 22. Erber, 62. Veselý (PK), 71. Homolka, 75. Mottl, 77. Derner, 78. Derner, 80. Derner, 83. Derner

Krejčí T.-Krejčí D., Luňák, Horký, Ninger, Franc, Jareš P., Groh, Jareš J., Tobiášek, Velinský (Papík, Valc, Rejha, Brokeš, Kloubec) Mašek - Sobotka, Lán, Klicnar (46. Ibrmajer), Šolc (46. Derner) - Brázda (40. Mottl), Veselý, Linhart, Baťka - Hutla (46. Homolka), Erber (68. Krempa)

0 67. Erber
0 0

Krucký Bohumil, trenér (domácí):
Začátek zápasu nám nevyšel a rychle jsme prohrávali 0:2. Po té se nám podařilo snížit, ale hosté zdramatizování zápasu nepřipustili a poločas zaslouženě vyhráli 1:4. V druhé půli to už bylo jenom o tom, kolik jich dostaneme. Síla týmu hrajícího o dvě soutěže výše byla více než patrná a hosté vyhráli zcela jednoznačně a zaslouženě.

Milan Krempa, ved. mužstva (hosté):
Postupem do dalšího kola jsme splnili úkol, domácí hráči v závěru fyzicky odpadli.