( 0 : 2 )
Čeněk a Kuhn Majurník 2, Valenta, Kašpar

Žák - Křížek, Slavíček, Handlíř, Bušínský - Čeněk, Starý, Čalovka, L. Bartůněk - Kuhn, Karmáček. Střídali: Žiga a Moravec. Sedláček - Baloun, Hajcman, Zilvar, Trojan - Novotný, Kašpar, Dostál, Majurník - Stanislav, Valenta.

Cerman, trenér (domácí):
První poločas se hrál velmi dobrý, vyrovnaný zápas, bohužel jsme chvíli před pauzou dostali dvě laciné branky. Po změně stran už to bylo jen na jednu branku, vytvořili jsme si dost šancí, abychom utkání v klidu otočili. Všechny kluky můžu pochválit, nechali na hřišti všechno - konečně.

Petr Čožík - vedoucí mužstva (hosté):
Dobrý výkon oslabené sestavy v prvním poločase přinesl zasloužené vedení 2:0, kdy se 2x střelecky prosadil Majurník. Nevyužité šance zejména Patrika Kašpara (min. 3x) nás po změně stran mohly mrzet. V druhém poločase domácí přidali a byli lepší. Přesto jsme dokázali kontrovat na 3:1 a v samotném závěru z brejku pečetil vítězství Patrik Kašpar na konečných 4:2. Přejeme brzké uzdravení domácímu hráči.