31,36 Balog 67,Kaprál 27 Holomba

Fišer-Horešovský-Barát-Vydra J.-Kováč-Vyfra T.-Balog-Mišutka-Krůta-Licková-Parasič střídající-Kaprál-Germín

60 Vydra J. 1

Komentář (domácí):
Utkání hrané na velice těžkém terénu za stálého deště,první poločas byl vyrovnaný hosté se dostali do vedení po naši nepozornosti při rohovém kopu.Pak na sebe vzal zodpovědnost kapitán mužstva Balog a po samostatné akci zaslouženě vyrovnal na poločasových 1:1.Velká rána v první půle bylo zranění Verunky Lickové,která po nebojácném pojetí hry se srazila s branařem hostů,kterým si přivodila nalomení kosti na ruce.Po hlasitém vysvětlování o poločase domácím hráčům,přišel do druhého poločasu jiný domácí tým.Více nasazení a bojovnosti spřidáním i fotbalovosti jsme hosty začali přehrávat.Hosté byli lepším týmem než ve středu,ale myslím si že i po druhé za sebou vyhrál lepší tým.