KS dorostu KHK - sk. finále 1 - 2012/2013

Probluz
Slavoj Skřivany
6:2
( : )
8. min. – 1:0 Provazník 24. min. – 2:0 Neumann 31. min. – 2:1 48. min. – 2:2 72. min. – 3:2 Skořepa 74. min. – 4:2 Skořepa 75. min. – 5:2 Skořepa 75. min. – 6:2 Pečenka z penalty

Sestava: Bakeš, Černohous, Podsadlo, Štípek, Dobeš, Hrdlička J., Pečenka, Hrdlička M., Provazník, Neumann, Skořepa Střídal: Kolovratník

Komentář (domácí):
Prvních 25 minut zápasu byli domácí lepší, soupeře přehrávali ve všech směrech. Lépe kombinovali a odměnou bylo vedení o dvě branky. Domácím se nepodařilo zúročit další tři vyložené šance, soupeř zvedl a zatlačil domácí před bránu a vstřelil kontaktní gól na 2:1. Hned v úvodu druhého poločasu se podařilo soupeři po chybě domácího brankáře vyrovnat ne 2:2. Na domácí jako by spadla „deka“ a ještě dvacet minut působili ospale a vypadalo to, že bude zápas otevřený až do konce. Přišla 72. minuta a šance střelce domácích Davida Skořepy, kdy netrefil míč, jak chtěl a to zmátlo především hostujícího brankáře a domácí vedli zase o gól. Tento gól Davida nakopl a přidal další dvě branky a připsal si během čtyř minut čistý hattrick. Vítězství domácích zpečetil ještě gólem z penalty Jirka Pečenka. Hosté se nezmohli již ani na úpravu skóre a domácí po zásluze vyhráli.