54. Josef Kubelka 4. Kubišta, 71. Rulc

Dobřichovský - Kiss, Jos. Kubelka, M. Pátý, J. Pátý (76. T. Otradovský) - Jar. Kubelka, J. Hažer, T. Kubelka, Bednář (23. Jákl) - Hendrych, D. Kubelka. Jonáš - Šneidr, Halbych, Gerboc (70. Bárta), Klečal(80. Mikulecký) - Baše, Rulc, Knobloch, Brixí (55. Ondruš) - Kubišta(90. Chrpa), Přikryl.

2 3

Komentář (domácí):
Hosté vyhráli zaslouženě. Našemu týmu se absolutně nedařilo navázat na předchozí domácí zápasy a tentokrát se od nás odklonilo i štěstí. V prvním poločase nepoměnili velké šance Jan Hažer a Jaroslav Kubelka. Po pauze vyrovnal nádhernou ranou Josef Kubelka, ale z dalšího náporu jsme druhý gól nedali, naopak při brejku inkasovali.

Čepa (hosté):
Po dvou krutých porážkách muselo dojít v našem mužstvu ke změnám v základní sestavě, hráči bojovali,nedopouštěli se hrubých chyb a odměnou jim byl zisk tří bodů z horké půdy v Bílé Třemešné. Již v 5.minutě krásným centrem našel výborně hrající Rulc před bránu nabíhajícího Kubištu a ten se nemýlil.Gól nás uklidnil a přišly i další gólové příležitosti,bohužel jak je již našim zvykem bez využití a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. V 54.min.po krásné střele do šibenice vyrovnal domácí Kubelka. S tím se naši hráči nechtěli smířit a srdnatým,bojovným výkonem nakonec strhli výhru na svoji stranu když v 75.min doslova dotlačil druhý gól do soupeřovi sítě neúnavný Rulc.