Chrpa Patrik-šnejdr,halbych,bárta,klečal(83 mikulecký)-ondruš,men(40 gerboc),knobloch,kubišta-rulc(baše),přikryl Schejbal, Nosek, Brentner, Machačka, Šimůnek, Bartoníček/60.Nálevka/, Hátle, Němeček, Poláček/72.Jukl/, Leplt, Urban/80.Kulina/

5:3 60+80 Brentner, 70.Schejbal,
0:1 80.Brentner po druhé žluté

Čepička Martin-místopředseda SK (domácí):

Kraus vedoucí mužstva (hosté):
První poločas jsme sehráli velice dobře a konečně nám vyšla i koncovka. Začátek druhé půli jsme zaspali a dovolili domácím snížit. Branka domácí postavila na nohy a dvacet minut bylo před naší brankou rušno. Naštěstí Brentner po rohovém kopu hlavou zvýšil na 1-4 a tím vrátil klid na naše kopačky. V 80 min. bohužel došlo k situaci, kdy jsme přišli hned o dva hráče. Po druhé žluté putoval pod sprchy Brentner a na nosítkách zraněný Urban. Domácí se vrhli ještě do útoku, ale poslední slovo měl z brejku Němeček, který upravil na konečných 1-5.