( 9 : 0 )
Mrázek 3x, Pechar 3x, Šolc 2x, Mádlo 2x, Adlaf, Meliš, Chmelař Baier

Kocián - Adlaf, Chmelař, Šolc - Srpek Jar., Bednář, Feko, Mádlo - Melichar (65. Trýzna), Pechar, Mrázek (46. Meliš) Gottwald - Těžký, Kocek, Kvíčala, Skála - Hradecký, Gajdoš, Horváth, Kubeček, Cvik - Baier, střídali : Gottwald, Kadlec, Bauman a Haviar

Jiří Pechar, vedoucí (domácí):
Domácí do utkání přímo vlétli, první gól přišel v 1.minutě, následující pak v minutách 7, 8, 10. V 17.m byl již stav 6:0 a ve 25.m 9:0. A to ještě několik vyložených šancí pochytal mladý brankář hostí. Ten bohužel dostával branky i z dorážek na které hostující obrana většinou nereagovala. Zbytek utkání se tak již pouze dohrával. Hosté vstřelili čestný úspěch v 65.m, kdy snížili na 11:1. Domácímu trenéru Gallovi vyšel záměr se hrou na tři obránce a tři útočníky. Snaživým hostům přejeme v dalších kolech lepší výsledky.

Vladimír Strieblik - vedoucí mužstva (hosté):
Kluci absolutně nezvládli vstup do utkání. Ve 26. minutě prohrávali o šest branek a poté utkání odchodili.