Ruffer-Moravec,Bohuslav,Panenka,Hanel,Pek,Vejprava,Vaněček,Vrabec,Plšek,Šulitka Škoda - Šanovec, Zákravský, Hlávko, Junek - Králíček (25. Lukášek), Lelek, Borůvka, Vaněk (70. Darebník), Klikar - Hánl (65. Mašek)

1
27.Moravec

Panenka-trenér (domácí):
V dnešním utkání jsme udělali obrovské množství chyb.Další problém nastal po našem vyloučení.Přesto jsme zápas nakonec zvládli i když skore bylo jak na houpačce.Z 2:0 na 2:3 a z toho na 5 : 3.Obrovské množství šancí jsme neproměnili a zbytečně byl zápas zdramatizován.

Z.Mudroch (hosté):
Větší část utkání se hrálo v režii domácích. Netrvalo dlouho a bylo to 2:0. To domácí drobet ukolébalo a i my jsme se dostali do hry. Po samostatném úniku Klikara, který byl faulován, byla penalta a vyloučení. Pokutový kop sám Klikar proměnil. Druhý poločas byl jako na houpačce. V 60. minutě to bylo po gólech Klikara a Lukáška 2:3, ale zhruba v 70. minutě už to bylo 4:3. Bohužel nám trošku došly síly, čehož soupeř využil ke vstřelení 5. gólu. Mohli jsme snížit po šancích Klikara a Maška, ale už to nevyšlo. Nepodali jsme špatný výkon, ale proti kvalitnímu soupeři to nestačilo. Chválím kluky za bojovný výkon. Pavel Zelený – trenér MFK