11. David Kubelka

Dobřichovský - Kiss, J. Hažer, Jos. Kubelka, M. Pátý - Jar. Kubelka (90. J. Pátý), D. Novák, T. Kubelka, T. Otradovský (71. Hrubý) - D. Kubelka, Hendrych (87. Forman). Horák J. - Urban, Kracík L., Horák L., Janouch - Kosina - Valeš, Kracík D., Jakoubek, Polák R. - Maličký

64. M. Pátý, 83. J. Hažer 3

Komentář (domácí):
Měli jsme výborný vstup do utkání a po čtvrthodině to mohlo být 3:0. Jenže jsme se trefili jen jednou a po půlhodině hosté vycítili šanci. Hostinné hrálo dobře a už do přestávky nás mohlo potrestat. Zachránil nás ale brankář Dobřichovský, stejně jako ve druhé půli. Tam jsme měli přidat druhý gól a mohlo být po zápase. Jenže trefa nepřišla a museli jsme se strachovat o výsledek. Neodehráli jsme vůbec ideální zápas, hosté potvrdili postavení v horní polovině tabulky.