Rodr-Hloušek-Štemberka-Václavík-Novák-Sucháň-Hylmar-Víšek-Čáp-Privara(90,Svoboda)Havránek(88,Horešovský

68.Rodr 70.Novák 85.Štemberka 8.Bányácski 18.Havlík 44+67 Hlavatý 61.Knížek 66.Kalinka 90 Jůza
67.Hlavatý

Komentář (domácí):
První poločas byl v režii domácího týmu,když již v druhé minutě dal Privara na 1:0.Domácí pokračovali v náporu a v 11 min. zvýšil na 2:0,následovali další šance,ale bohužel je domácí nevyužili.Potrestání přišlo ve 20 min.,kdy před domácím brankařem tečnul míč do sitě Mička a snížil na 2:1,hosté pak měli další šance,ale brakář Rodr jim šance překazil nebo je neproměnili sami.A tak přišel trest na druhé straně po rychlém brejku a centru Privary zvyšuje Čáp na 3:1.Druhá půlka byla spíše o bojovnosti a nervozitě.Když pak byl vyloučen hráč hostů Hlavatý byli hosté i v 10 nebezpečným týmem.Po rychlém vhazováním snižuje Bányácski na 3:2.Hosté začali být nebezpeční,ale jejich snahu srazil gol Jakuba Privary v 80 min.