FK Kostelec n. O.
FC Nový HK
2:0
( 1 : 0 )
20 min.Řehák, 77 min. Cvejn

Lohniský – Bolehovský - Kozel (64 min.Málek), Korecki, Scholze – Šrámek L., Řehák, Klapal (84 min.Plocek), Mlynář (46 min.Bulavcsjak), - Šrámek J. (68 min.Cvejn) , Tichý Ondráček - Kotouček (85" Ondrej), Kašpar, Drenko (66" Bonhard), Jindra, Olšák (55" Linhart), Páter, Šmíd, Neppl, Jarotek, Kolář

Scholze, Řehák, Korecki Jindra, Neppl, Kolář

Komentář (domácí):
Před utkáním jsme hráče nabádali k zodpovědnému výkonu, který je založen na dobrém bránění. Nový Hradec ne- přijel do Kostelce prodat svoji kůži lacino a směrem do předu byl nebezpečný, jejich akce však končily většinou na velkém vápně. Ve 20 minutě se v dobré střelecké pozici ocitl Řehák, který nedal Ondráčkovi žádnou šanci a bylo 1:0. Po přestávce došlo k několika střídáním a jeden ze střídajících hráčů Jirka Cvejn zkušeně zavěsil hlavou 2:0. Pro Kostelecké to bylo první utkání na přírodní trávě na jaře a tak byly některé akce místy trochu kostrbaté. Druhá půle byla však přece jen o něco lepší a vítězství si domácí zasloužili.