Tomek - Vlnas, Koblížek Jan, Krejcar Jakub - Koblížek Jakub (73. Pajgrt), Mikan, Židík, Vlasák (76. Žák), Krejcar Jan (66. Vach) - Bednář (62. Krejcar T.), Kmoníček Pecka - Hronovský, Trojna (70 min. Dobýval), Balek, Ryšavý (81 min. Krpata) - Fiedler, Macháček, Mityska (85 min. Kupka), Kratěna - Kulovaný, Nožka

58. Bednář, 62. Krejcar Jakub, 82. Kmoníček
75. Tomek Dobýval

Pavel Švadlenka, vedoucí mužstva (domácí):
Hned od úvodních minut jsme si vytvořili trvalý tlak, ale bez gólového efektu. Hráči záhy upadali do stereotypu a hře chyběla myšlenka a řád. Druhá půle byla velmi obdobná té první, ale s postupem času se významně o slovo ze standardních situací hlásili hosté. Nejdříve Tomek skvěle zasáhl a poté hostující hráč osamocen těsně minut branku. V 75. minutě byl vyběhnuvší Tomek u míče později než hostující utočník a po jejich střetu musel hřiště opustit. Hosté ve vidině více jak jednoho bodu trochu svůj obranný val povolili, ale naopak to trochu pomohlo naší ofenzívě a po dvou velmi dobrých brejcích jsme se dokázali dvakrát prosadit. Tým ukázal sílu zvládnout ï takto těžké utkání. Nadruhou stranu bychom je měli zvládat lépe a určitě v jiném čase a za jiného počtu hráčů. Za vše mluví počet střel obou mužstev 24:7.