21. Kraus P. - pen., 22. a 41. Šlechta, 61. Votoček, 63. Jakoubek

Šulc Michal - Hawel, Kraus P., Panýr - Vejnar, Fink(71. Jiřička), Pokorný(59. Votoček), Horák - Šlechta(46. Jakoubek), Šulc Miloš Tomek - Třešňák, Mikan, Krejcar, Samšeňák, Vlasák(68. Pajgrt), Slezák, Jiroutek, Kmoníček(49. Dvořáček), Koblížek(61. Vlnas), Krejcar

24. Vejnar, 36. Kraus P. 63. Třešňák, 85. Jiroutek

Roman Fictum, vedoucí mužstva (domácí):
Utkání hrané celkem v dobrém tempu, kdy domácí měli štěstí na svou střeleckou potenci. Hosté byli místy i lepším týmem, ale střelecky se prosadit nedokázali.

Koudelka Vladislav, trenér (hosté):
Soupeře jsme 20. minut nepustili za půlku, ale pak jsme během 2. minut prohrávali 2:0 (velmi přísná penalta, chyba našeho obránce). Do poločasu jsme po nedůrazu ještě inkasovali na 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, kdy jsme neproměnili 2 gólové šance. Domácí nás schladili z přímého kopu, kdy vymetli Tomkovi šibenici (4:0). A bylo po nás. Soupeř nám uštědřil ještě jeden direkt na 5:0. Opět jako v minulých zápasech jsme neproměnili několik 100% šancí (Slezák, Kmoníček, Dvořáček, atd.). Pokud nebudeme dávat branky, nemůžeme vyhrávat.