Tomek, Třešňák, Mikan, Krejcar Jakub (82. Samšeňák), Koblížek (78. Pajgrt), Vlasák, Slezák, Jiroutek, Kmoníček (56. Dvořáček), Krejcar Tomáš, Krejcar Jan (68. Vlnas) Ondráček - Jarotek, Kolář, Šmíd, Páter, Kašpar (80" Bergman), Lášek, Neppl (80" Bohard), Jindra M., Jindra J., Olšák

3 3
0 85. Jarotek (po 2 ŽK)

Koudelka Vladislav ml. trenér (domácí):
Hráči si uvědomili důležitost zápasu a hned od začátku jsme předváděli kombinační hru a dostávali se do šancí. Ujala se až ve 26. minutě střela Slezáka po pěkném přiklepnutí Kmoníčka. Poté začal být nebezpečný i soupeř a vytvořil si dvě šance, ale Tomek byl na místě. Do druhé půle jsme vstoupili vlažně a soupeř nás začal tlačit. Naštěstí však bez gólového efektu. Nám se podařilo střídajícím Dvořáčkem zvíšit na 2:0. Poté byli aktivnější hosté, ale my jsme mohli z brejků rozhodnout. Branka však již ani na jedné straně nepadla. Dnes jsme vybojovali konečně 3 důležité body. Hráči šli vítězství naproti, takže spokojenost.