Batelka P.- Strýhal, Šimůnek, Pařízek E., Trejbal J.- Batelka M., Batelka J.,Soumar, Mifek- Trejbal I(84.Frýda), Holman Zítko J. - Kracík D., Slavík J., Horák L.(85. Lorenz P.), Brož M.(68. Polák D.)– Pištora Z., Valeš T., Kosina R., Šmucer P., Rodr A.( 65. Valášek V.), Jakoubek M.( 78. Filscsák M.)

36.Strýhal 49.Soumar 48. Kosina, 61. Rodr, 65. Brož, 76. Kracík D., 76. Polák D.
67.Strýhal

Jaromír Průcha, vedoucí mužstva (domácí):
Úvod utkání nám vůbec nevyšel. Ještě jsme se nerozkoukali a už jsme 0:2 prohrávali. Tak také skončil poločas. V druhém poločase jsme začali aktivně a Batelka M. nádhernou střelou vykřesal naději. Hned na to Soumar nastřelil tyčku. V tu chvíli se hosté obávali o výsledek. Bohužel pak přišlo vyloučení a v deseti jsme na Hostinné nestačili. Do otevřené obrany jsme dostali třetí branku a bylo po utkání.

Pavel Šmucer vedoucí mužstva (hosté):
Začátek zápasu začal opatrně. Přesto se nám podařilo jít rychle do dvoubrankového vedení , pak jsme ale polevili a pustili soupeře do hry , když domácí z trestného kopu snížili , museli jsme se strachovat o výsledek , vítězství se nám podařilo potvrdit až v závěru utkání.