1. Kulda, 69. Landa 38. Janoušek, 54. Hloušek, 68. Zeman, 77. Privara, 86. Víšek

Votoček - Chvalina, Šimočko (33. Landa), Bělonožník, Drtina - Rada (68. Petr), Kárník, Zákravský, Tůma (77. Kuhn) - Kulda, Vomočil (58. Kalhous) Čáp - Hloušek, Janoušek, Víšek, Vydra, Privara, Jebavý, Kučeravý, Beláň, Zeman, Putrovec (86. Kaňka)

80. Bělonožník 12. Kučeravý, 22. Zeman, 72. Čáp, 73. Beláň

Jaroslav Votoček (domácí):
Celé utkaní jsme byli lepším týmem, přesto jsme vysoko prohráli. Rudník nás letos porazil třikrát v normální hrací době a jednou na penalty, asi to na nás umí. My jsme dnes měli spoustu šancí, navíc jsme hráli koukatelný fotbal, bohužel na výhru to nestačilo. Příště to budeme muset řezat a třeba budou body. Mužstvu lze vyčíst snad jen malý důraz v pokutových územích.

Pavel Cerman-trenér (hosté):
V nekompletní sestavě jsme prohrávali již od 1.min. a bránili se tlaku domácích. Postupně jsme, ale hru srovnali a výsledkem bylo poločasové vyrovnání. Ve 2. půli pak měli domácí optickou převahu, ale bez větších šancí.Naopak naše mužstvo úspěšně zakončovalo rychlé protiútoky.Důležitým momentem byla neproměněná penalta za stavu 2-4 , kterou D.Čáp bravurně chytil. Vrcholem příjemného odpoledne byla pak branka J.Privary, který prošel celým hřištěm, obešel co se dalo a zkušeně zavěsil.