Holoubek David, Seibert Martin, Víteček Petr(K), Stodůlka Martin, Holoubek Jiří, Mňuk Michael, Jedlinský Jan, Hanuš David(85.Dušek Roman), Hanuš Jakub(77.Pavel Miroslav), Pajor Roman, Vašata Matěj(46.Handa Tomáš) Kursa Matyáš, Petráček Michael, Marks Viktor(K), Jákl Daniel, Gábor Jakub, Hák Michal, Matula Adam, Machek David, Kuhn Jiří, Mertlík Lukáš, Hanek Filip

36.Mňuk Michael; 70.Pajor Roman; 89.Seibert Martin 52.Mertlík Lukáš
0 0

Cejpek Josef - trenér (domácí):
V prvním poločase jsme se přesvědčili, jak je důležité proměňovat šance. Soupeř byl v proměňování na rozdíl od nás 100% a proto se šlo do kabin za stavu 0:2. Ve druhém poločase jsme si opět vytvořili více gólových šancí, ale na rozdíl od poločasu prvního jsme alespoň tři proměnili.

Tykal Miloslav, ved. mužstva (hosté):
Naše velmi mladá sestava podala dobrý výkon. Bohužel sedm chybějících hráčů se projevilo ve druhém poločase a domácí tak zaslouženě zvítězili.