Loko Borohrádek
SK Solnice
1:2
( 1 : 1 )
36´Barták 22´Gajda,59´Hartman

Hlaváč,Sazima T.,Matějus P.,Sazima R.,Staněk,Bártl,Moravec,Jehlička (55´Matějus J.),Cvejn (79´Uhnavý),Vojnar 69´Duda),Liška Švorc,Rýznar M,Rýznar T. (87´Vrba),Hartman,Hovorka,Camara (46´Holub),Gajda,Zaňka,Kadavý,Kubec T. (46´Holub),Mertlík (76´Kubec J.)

22´Sazima T.,30´Matějus P.,79´Hlaváč 51´Hovorka, 61´Rýznar,84´Gajda

Sazima Radek - trenér (domácí):
I přes prohru musím pochválit celý tým. Dnes k nám přijel fotbalově nejlepší tým naší skupiny. V utkání jsme nebyli horší, dovolím si říci, že vyhrál šťastnější. Přísná penalta, ze které šli hosté do vedení. Do poločasu jsme srovnali na 1:1. Hosté šli opět do vedení ze standartky, kdy jsme špatně vyřešili bránění rohu a úplně volný hráč upravil skóre na 1:2. Do konce utkání jsme nenašli odpověď a proto si hosté odvážejí 3 body. Pochvalu zaslouží i trojice rozhodčích i přes přísnou penaltu.

M.Kadavý - trenér (hosté):
Uf,další těžké utkání je za námi. Domácí tým byl na nás skvěle takticky připraven a dvojice "mladíků" v útoku dokázala sama zaměstnávat celou naši obranu. Zásluhou penalty,kterou proměnil kapitán M.Gajda jsme brzy vedli. Domácí do poločasu vyrovnali. Ve druhém poločase rozhodl dobře kopnutý roh a hlavička R.Hartmana.Domácí se vrhli do útoku a my jsme 4x nedokázali proměnit sólo na brankaře. Štěstí při nás stálo až do konce a tak vezeme domů důležité body.