27. Weisser Jan, 29. Dvořák Václav 49.Vojnar Miloň

Dušek J.-Truhlář. P., Weisser J.,Csontos R.(46. Komárek D.), Merta M.(60. Ludvík D.)-Dvořák V.,Zeman R.,Mráz P.,Novotný J.(70. Sehnal Z.), Nedvídek P.(78. Neubecker M.)-Dostálek R. Hlaváč Jakub, Moravec Martin, Sazima Tomáš, Matějus Jan, Matějus Pavel,Udržal Milan, Sazima Radek, staněk Michal, Vojnar Miloň, Barták Martin, Jehlička Jiří

Truhlář P., Zeman R., Dušek J., Ludvík D.,Sehnal Z. 35.Barták Martin, 45.Vojnar Miloň, 67.Matějus Pavel,79.Uhnavý Jakub

Miloš Zeman, trenér (domácí):
Dnešní výhra je zasloužená, ale zbytečně komplikovaná. Borohrádek je houževnatý soupeř, což také předvedl a druhý poločas nám často zatápěl. Přesto jsme mohli rozhodnout a dát uklidňující třetí branku, ale naše vyložené šance jsme nevyužili.

Trenér Radek Sazima (hosté):
Vyrovnané utkání,kdy domácí byli lepší v prvním poločase a zaslouženě vedli 2:0.Druhý poločas jsme byli lepší,domácí jsme zatlačili na jejich polovinu.Snížení přišlo na začátku druhého poločasu,ale víc branek se nám nepodařilo vstřelit.Gratuluji domácím k zisku tří bodů.