Janeček-Mondík D,Mondík R.,Palán,Škop,Bílek(65.Halíř),Vašata,Králík(52.Čepelka),Brzokoupil,Kafka,Charvát Jozl-Velíšek O.,Jedlíčka,Zeman,Forejtek,Velíšek L.,Jaroš,Sršeň,Janeček(76.Řehák),Pinkas(90.Csontos),Hořínek

3 4
1

Libor Beran - vedoucí mužstva (domácí):
Jestliže začneme hrát fotbal až za stavu 0-3, pak je něco špatně. Katastrofální desetiminutovka určila ráz utkání. V této fázi jsme čekali jak slepé ovce až nás vlci z borku rozcupují. A stalo se. Můžeme děkovat našemu gólmanovi že ostuda není ještě větší. Na závěr si neodpustím jeden vzkaz. Špagy, věnuj se grilování a do fotbalu se nemontuj, nerozumíš mu.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Spokojenost.Nezbývá mi,než pochválit všechny zúčastněné,včetně těch, kteří se nakonec na hřiště nedostali.Předvedli jsme příkladnou bojovnost,důraz a touhu po vítězství.V 1. půli jsme si vytvořili 3-4 šance,které mohli skončit gólem,pokud jsme trefili bránu,vychytal nás Janeček.Na druhou stranu nás mohl potrestat Kafka,který měl loženku - tyč.Ve druhé půli jsme v rozmezí 10ti minut zápas rozhodli,škoda,že po sólu neproměnil Pinkas.Domácí následně snížili a utkání mělo do konce náboj.