Průcha K.- Novotný, Průcha P., Šimůnek M., Šimůnek J.- Kyral, Soumar, Batelka M., Batelka J.- Hrubeš(88.Holman), Kohout V.Kohut - L.Komárek, P.Berounský, M.Kateřiňák, V.Dyčenko - O.Černovský - J.Dřímal (58´P.Zedek), D.Machačný (C), V.Hnát, M.Poutník (77´Kraus) - T.Klaban ... připraven J.Geršl, T.Dřímal

33.Hrubeš 68.Batelka M. 77.Šimůnek M. 80.Průcha K. 36´+54´Kohut, 39´Kateřiňák, 42´Berounský, 55´Machačný, 62´Zedek
54´Kohut

Průcha Jaromír,vedoucí (domácí):
Bylo to pro oba týmy prakticky utkání o všechno. Úvod utkání patřil hostům z Kopidlna. Po té jsme přidali. Z našeho tlaku jsme vytěžili PK, který s přehledem proměnil Soumar. V druhé půli jsme opět kopali penaltu, ale tentýž hráč ji neproměnil. V 78.min opět Soumar, rychlým bodlem překonal hostujícího gólmana. O dvě minuty na to hosté snížili z Pk na konečných 2:1 Zisk tří bodů nás těší. Musím podotknout, že těžké utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích

Miloslav Havelka, trenér (hosté):
Na soupeře jsme vzhlíželi s respektem, neboť u nás podal velmi dobrý výkon.Dobrou půlhodinu jsme měli převahu,ze které jsme nic nevytěžili. Následovala pasáž,kdy HR nepřispěl klidnému průběhu utkání a dovolím si říct,že našemu týmu uškodil.V II.půli přišlo vyloučení našeho brankáře, ale i v desíti jsme se snažili o zvrat. Snížení přišlo z pk, po faulu gólmana na našeho hrotového útočníka. Bojovali jsme do poslední minuty. Pokud však nedáme gól ze hry, jen těžko můžeme zvítězit.