16. a 89. Kárník, 62. Zákravský, 65. Klossovski, 67. Doubic 10. Míč, 54. Jílek

Mahrla - Zákravský, Šimočko, Horáček, Drtina - Vomočil(46. Kučera), Kárník, Jankovič(66. Chvalina), Klossovski - Kulda( 81. Handlíř), Doubic Košťál - Chlum, Petrák, Míč, Gaszi, Kracík M., Jeřábek J., Tryzna, Jílek, Tušiak, Jeřábek D.

80. Doubic 36. Jílek, 45. Tryzna, 61. Míč, 90. Jeřábek J.

Jaroslav Votoček (domácí):
Na rovinu musíme říct, že když ještě v 60. minutě svítil na stav 1 - 2, byla v nás malá dušička. Naštěstí jsme k průměrnému výkonu přidali vynikající pětiminutovku, ve které jsme vstřelili tři branky a strhli vedení na svou stranu. Od té doby snaživý soupeř odpadl a my přidali pátou branku. Dvě kola před koncem stále žijeme. Určitě budeme bojovat do konce. Za dnešní výkon zaslouží absolutorium středopolař Kárník.

Jan Jelínek - trenér (hosté):
Více méně vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách, když o výsledku zápasu rozhodla produktivní deseti-minutovka domácích. Smutným hrdinou zápasu byl náš Jílek, který měl dvě obrovské šance, které za stavu 2:1 v náš prospěch, by asi stanovily jiný výsledek, ale bohužel nestalo se tak.