44.Soumar 56.Batelka M. 3,39.Strakatý,18.Hlavatý,28.Bareš J,85.Bareš E

Hrubeš- Novotný(38.Špaček),Průcha, Strýhal(65.Šimůnek M.), Svěcený- Kyral, Soumar, Šimůnek J., Batelka J.- Batelka M.(84.Holman), Kohout Hopko-Ponikelský L,Bouček(89.Mach),Lejp,Voborník-Bezvoda,Bareš J,Frank(45.Vyleťal)Hlavatý-Strakatý,Pekáč(69.Bareš E)

28.Novotný 34.Strýhal 74.Průcha 16.Bouček 41.Lejp

Průcha Jaromír,vedoucí (domácí):
Chtěli jsme mnoho, máme ho..o. Tak by se asi nechal zhodnotit tento zápas. Věděli jsme, že vítězství by nás hodně posunulo do vysněné čtyřky, ale doslova jsme se z toho pos...i. Čtyři góly v naší síti za poločas to jen dokumentují. To jsem hodně dlouho nezažil. Co nám je platné, že druhý poločas makáme, když už je rozhodnuto. V této soutěži musíte hrát od samého začátku. Příští týden nás čeká Libáň. Na toto utkání musíme rychle zapomenout a jít s čistým hledím za svým cílem

vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Domácím se v prvním poločase vůbec nedařilo a z jejich chyb jsme dávali góly.Do druhého poločasu jsme šli s taktikou bránit výsledek,který byl pro nás velmi příznivý.Domácím se podařilo snížit na 2:4 a bylo tak zaděláno na velké emoce jak na hřišti tak i mezi diváky.85 minutě z protiútoku pečetil na konečných 2:5 Bareš E.a bylo tak po zápase.Děkuji všem hráčům za bojovný výkon a za důležité tři body z venku.