FK Kopidlno
Čechie Hlušice
4:3
( 1 : 2 )
45´David Machačný, 56´(pk) Vladimír Hnát, 77´Tomáš Klaban, 84´Michal Poutník 7´Marian Kohout, 20´Michal Batelka, 53´Jaroslav Soumar

Miloš Kovář - Jakub Geršl, Ladislav Komárek, Vladimír Hnát, Štěpán Malý (62´Vítek Dyčenko) - Patrik Berounský, Ondra Černovský (89´Jan Dřímal), David Machačný (c), Pavel Zedek (70´Tomáš Dřímal) - Tomáš Klaban, Michal Poutník ... připraven brankář Vítek Kohut Hrubeš-Průcha, Pařízek, Novotný- Soumar,Batelka M., Batelka J., Šimůnek J.,-Špaček(60.Šimůnek M.), Svěcený(73.Holman), Kohout

Pavel Zedek Michal Batelka, Erik Pařízek, Jiří Šimůnek, Jakub Špaček, Marian Kohout

Miloslav Havelka, trenér (domácí):
Remízový soupeř budil respekt,ale na své půdě body ztrácet nehodláme.Musím přiznat,že hosté začali dobře,v pohybu a důrazu nás předčili a dostali se do dvoubrankového vedení.Kapitán týmu těsně před poločasem snížil na rozdíl branky a to bylo důležité.Hrát do 11 bránících hráčů nebylo jednoduché,ale bylo vidět,že sílu máme.Třetí branka v naší síti byla hrozivá,ale stále bylo dost času.V závěru utkání jsme již byli pohyblivější my a dokonali jsme obrat.Stálo to hodně sil,ale vítězství zasloužené.

Jaromír Průcha, Vedoucí (hosté):
Utkání se mi těžko hodnotí.Vedli jsme 2:0 a 3:1 a nakonec jsme to prohráli. První poločas byl v naší režii, ale od 60.min nám docházeli baterky.